Susitikimas su rašytoja G. Adomaityte

Gruodžio 5 dieną Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinius aplankė rašytoja Gintarė Adomaitytė, kurią mokiniams pristatė kartu su Švietimo draugija „Rytas“ vykdomo projekto „Integruotos literatūros pamokos Rytų Lietuvoje „ vadovas Juozas Žitkauskas.

Projekto renginį sudarė dvi dalys. Pirmoje dalyje rašytoja 3 klasės mokiniams pravedė literatūros pamoką, kuri buvo skirta Pranui Mašiotui. Mokiniai iš anksto domėjosi Prano Mašioto gyvenimu ir kūryba, skaitė jo knygas.

Antroje dalyje rašytoja G. Adomaitytė mielai bendravo su 1-8 klasių mokiniais , mokytojais ir mokyklos direktore. Susitikimo metu rašytoja pasakojo apie savo kūrybą, pirmas parašytas knygas. Mokiniai turėjo galimybę užduoti savo klausimus.