Akcija ,,Vaikai – stiprūs kaip daigai”

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai jau kelintą kartą dalyvavo akcijoje ,,Vaikai- stiprūs kaip daigai”, kurį surengė Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas skatinti vaikų sveiką mitybą.
  Mažieji patys daigino saulėgražų sėklas, jas sodino, prižiūrėjo, laistė ir stebėjo augimo procesą.
Su nekantrumu laukdami kol saulėgrąžų daigai ir ridikėlių sėklos užaugs ketvirtokai ruošė pranešimus apie vitaminų svarbą mūsų organizmui.
   Pagaliau sulaukus pačių sodintų vitaminų, nuėmus derlių,  pakvietėme į ,,puotą’’ ir mokyklos direktorę. Visi išklausę įdomių, naudingų pranešimų, bei sužinoję, kad išaugintuose daiguose gausu vitamino D, lecitino, Omega-3 riebalų rūgščių skubėjome ragauti.