Stovykla  „Poškonių šilas”

Kaip ir kasmet mūsų Poškonių pagrindinėje mokykloje buvo organizuojama mokinių poilsio stovykla „Poškonių šilas“. Stovyklos tikslas – ugdyti meninius, kūrybinius gebėjimus, stiprinti ir skatinti vaikų fizinį aktyvumą gamtoje, plėsti vaikų akiratį per prasmingą bei aktyvų dalyvavimą įvairiuose veiklose.

Stovyklos atidarymo dieną vaikai piešė plakatus, kūrė stovyklos himną, šūkius. Pradinių klasių mokiniai vyko į Poškonių kaimo biblioteką, prie Grybiškių ąžuolo, lankėsi DIRP muziejuje, tvarkė poilsiavietę „Pelėda“.

5-10 klasių mokiniai taip pat patyrė daug smagių akimirkų. Stovyklautojai piešė kreidelėmis ant asfalto, dalyvavo konkurse „Papuošk šaligatvį“, dainavo, šoko, dalyvavo stalo teniso, futbolo varžybose, buvo įtraukti ir į kitus judriuosius žaidimus gamtoje. Paskutinę stovyklos diena vyko poilsio stovyklos uždarymo šventė. Mokiniai galėjo paskanauti gardaus pyrago ir pasidalinti labiausiai patikusia veikla. Visi stovyklautojai smagiai ir linksmai praleido laiką.