Pasieniečio Gintaro Žagunio 27-osios žuvimo metinės

Gegužės 12-ąją mūsų mokyklos mokiniai  dalyvavo pėsčiųjų žygyje.

Žygis skirtas žuvusio tarnybos metu Gintaro Žagunio 27-osioms žūties metinėms paminėti. Džiaugemės, kad žygyje dalyvavo virš 20 mokyklos mokinių ir jau sėkmingai  mokyklą baigusių absolventų. Vaizdingomis Dieveniškių kilpos apylinkėmis galima buvo žygiuoti 5,6 km , 17,6 km arba 22,6 kilometrus. Pasirinkome skirtingo ilgio trasas, jauniausieji mokyklos mokiniai ėjo 5,6 km maršrutą, o vyriausieji kartu su mokyklos absolventais sėkmingai įveikė 22,6 km maršrutą.

Prieš žygį VSAT pareigūnai renginio dalyvius pakvietė apžiūrėti Gintaro Žagunio užkardą. Didelį įspūdį mokiniams padarė VSAT pareigūnų parodomoji programa, susirinkusiems taip pat grojo ir dainavo  Edukologijos Universiteto Muzikos katedros studentai.

Renginio metu mokiniai pamatė įdomų kinologo pasirodymą su šuniuku Mauru ir pažeidėjų sulaikymą panaudojant spec. priemones.

Įveikus trasas mokiniams buvo įteikti diplomai ir medaliai, jėgas jie atgavo mėgaudamiesi skania pasienietiška koše su arbata.