POŠKONIŲ MOKYKLOS BENDRUOMENĖ MINĖJO LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS ŠIMTMETĮ

Poškonių pagrindinė mokykla kartu su Poškonių seniūnija, Poškonių lopšeliu-darželiu pakvietė vietos bendruomenę iškilmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šimtmetį. Į šventę atvyko Dieveniškių istorinio regioninio parko direktorius Robertas Jomantas bei kultūrologė Irutė Eidukienė, G. Žagunio užkardos vado pavaduotojas Remigijus Burba, Poškonių seniūnas Rimantas Stoškus, bibliotekos vedėja Marija Vasiliauskienė, seniūnijos renginių organizatorė Teresė Misiukevičienė, Poškonių lopšelio-darželio direktorė Violeta Michalkevičienė. Po įžanginių renginio organizatorių bei svečių sveikinimo žodžių šventinį koncertą  pradėjo mažieji dainininkai iš lopšelio-darželio. Poškonių pagrindinės mokyklos mokiniai  dainavo liaudies dainas bei deklamavo eiles.Šventinę programą ,,Mano Lietuva“ paruošė muzikos mokytoja metodininkė Jelena Staniulienė, pradinių klasių vyr. mokytoja Alma Gželkienė bei  pradinių klasių vyr. mokytoja Jadvyga Makovskienė. Po koncerto dalyviai vaišinosi šiai progai iškeptu tortu.

Vasario 15 d.  Dieveniškių istorinio regioninio parko kvietimu mokyklos  7-10 kl. mokiniai ir mokytojai  sugiedojo „Tautišką giesmę“ ant Bėčionių piliakalnio, vėliau vaišindamiesi žolelių arbata prie užkurto laužo bendravo su kitais renginio  dalyviais.

Vasario 16 d. mokyklos bendruomenės atstovai dalyvavo šv. Mišiose, iškilmingoje eisenoje, skirtoje paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį Šalčininkuose.