Mes – bibliotekoje

,,Biblioteka – tai vieta, kurioje žmonės gali pasisemti žinių, mokytis gyventi ir semtis dvasinės pilnybės”.
   Lapkričio 24d. Poškonių pagrindinės mokyklos pirmokėliai kartu su mokytoja buvo pakviesti į Poškonių biblioteką. Mažuosius maloniai, su šypsena veide, pasitiko Šalčininkų r. savivaldybės Poškonių kaimo filialo bibliotekos bibliotekininkė Marija Vasiliauskienė, kuri pravedė popietę-ekskursiją  ,, Mes – bibliotekoje”.

Bibliotekininkė pasakojo, kad biblioteka – tai knygų pasaulis, kuriame sutalpinta begalė istorijos, faktų, dokumentų, pasakų. Pirmokai sužinojo, kad biblioteka ne tik knygų namai, bet ir vaikų kamputis, pramoga, kur yra galimybė ne tik paskaityti knygas, laikraščius, žurnalus, bet ir prisėsti prie kompiuterio. Susipažinę, pasivaikščioję po knygų namus, įsigiję skaitytojo kortelę,  išsirinkę  sau po patinkančią knygą,  mažieji žiūrėjo nuotaikingą filmuką.
   Padėkoję bibliotekininkei už ekskursiją, sužinoję, kad kiekviena perskaityta knyga- tai kažko naujo atradimas, pažadėję dar ne kartą sugrįžti, geromis emocijomis sugrįžome į mokyklą.