PIETRYČIŲ LIETUVOS MOKYKLŲ I-OSIOS SPORTO ŽAIDYNĖS

Kovo 18 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo PIETRYČIŲ LIETUVOS MOKYKLŲ I-OSIOSE SPORTO ŽAIDYNĖSE, kurias organizavo ir vykdė Šalčininkų  Lietuvos Tūkstantmečio gimnazija, Šalčininkų 1011 šaulių kuopa, „Vilnijos“ draugija. Žaidynėse dalyvavo 12 komandų iš Šalčininkų bei Vilniaus rajonų.

Mes  džiaugiamės mokinių pasiekimais skirtingose rungtyse. Vaikinų krepšinio 3×3 varžybose mūsų mokiniai: Modestas Kuklys (10kl.), Artūras Gebenis (10kl.), Ernestas Mackevičius (9kl.) ir Kornelijus Butrimas, užėmė III-iąją vietą. Kvadrato varžybose: Rolandas Macinkevič (6kl.), Kamilė Davliaševičiūtė (6kl.), Justyna Dilbo (6kl.), Dovydas Kulkys (5kl.), Veronika Vasilevskytė (4kl.), Dominykas Radzevičius (4kl.), Ernestas Blažys (4kl.), Dorota Dilbo (4kl.), Laimonas Makarskas (4kl.) ir Osvaldas Kuklys (4kl.) – užėmė II-ąją vietą.
         Nekonkursinėse rungtyse taip pat laimėjome prizines vietas. Šaškių varžybose geriausiai iš poškoniečių sudalyvavo 8 klasės mokinys Egidijus Blažys – III vieta, nedaug atsiliko ir šeštokė Justyna Dilbo – V vieta.
          Įspūdingai mūsų mokinių komanda pasirodė būrių rikiuotės konkurse, kur savo tiksliais rikiuotės pratimais,  kokybiška ir darnia skanduote, originalia išvaizda pakerėjo teisėjus ir užėmė garbingąją I-ąją vietą. Būrio vadas  Modestas Kuklys 10 kl. ir būrio nariai: Artūras Gebenis (10kl.), Diana Dovda (10kl.), Kornelijus Butrimas (9kl.), Saulius Vasilevskis (9kl.), Ieva Macinkevič (8kl.), Karolina Vasilevskytė (8kl.), Karolis Stačkauskas (8kl.), Ernestas Mackevičius (9kl.) buvo sutikti ir palydėti gausiais aplodismentais.
          Taip pat mokyklos komanda sudalyvavo ir šaudymo rungtyje (9 vieta) bei kliūčių ruožo rungtyje (8 vieta). Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi mūsų mokinių meile sportui, entuziazmu bei aukštais pasiekimais šiose sporto žaidynėse.

Kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova