Kaziuko mugė

Metų ratas sukasi nesustodamas, ir, pasak mūsų klasiko K. Donelaičio, ,,Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą”. Vienas iš pirmųjų pranašų Lietuvoje- Kaziuko mugė.
  Kovo 3 dieną vykusi Kaziuko mugė Poškonių pagrindinėje mokykloje pradžiugino ne vieną.
    Šią gražią šventę pradėjo 4 kl. mokiniai deklamuodami eilėraščius apie pavasarį, skaitydami pranešimus apie Kaziuko mugės atsiradimą, bei kviesdami visus, visus ir didelius, ir mažus pirkti.
      Visą savaitę, o gal net ir ilgiau pradinukai suko galveles- ką čia padaryti savo mažomis rankelėmis. Ir padarė, ir prigamino ir sugalvojo, kad gražu buvo žiūrėti.
       Prekystaliai lūžo nuo saldumynų, savo rankomis darytų darbelių, įvairių grožybių. Prekių galėjo įsigyti ne tik klasės draugai, vyresni mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, bet ir svečiai.
       Svarbu tai, kad mokiniai tokių renginių metu mokosi ne tik kultūringai bendrauti, derėtis, bet ir džiaugtis draugų sukurtais meniškais darbeliais, pasisemti kūrybiškų idėjų.