TAU, MAMYTE, GRAŽIAUSI ŽIEDAI

Gegužės 4 d. mokykloje vyko šventinis koncertas
TAU, MAMYTE, GRAŽIAUSI ŽIEDAI
Gegužės pirmąjį sekmadienį švenčiama Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, kai nuostabiausi gėlių žiedai ir šilčiausi žodžiai skiriami pačiam artimiausiam žmogui – mamai.

Poškonių pagr. mokyklos mokiniai ne vieną dieną kruopščiai ir atsakingai ruošėsi šios šventės proga rengiamam koncertui. Vaikai puošė renginio salę, gamino dovanas, su savo klasės vadovais kūrė sveikinimo atvirutes ir ieškojo eilių mamoms pasveikinti, repetavo dainas.
Į renginį susirinko ne tik mamos, Poškonių bendruomenės vardu jas pasveikino seniūnas, mokyklos direktorė, savo paruoštą programą parodė mažiausieji dainininkai – Poškonių vaikų darželio auklėtinai. Mūsų mokyklos mokiniai deklamavo savo pasirinktas eiles, atliko dainas.
Atsilyginti už viską, ką esame skolingi savo mamoms, neužtektų nė viso gyvenimo. Mama atveria mums meilės ir stebuklų kupiną pasaulį, išmoko gyventi, siekti tikslo.

Mielos mamos,
Te Jūsų sūnūs ir dukros dovanoja jums šventę – kaip rasotą gėlės žiedą – ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną.