Laisvi  ir nepriklausomi

Visų tautų, visų valstybių istorijoje yra švenčių, kurios vienija praeitį ir dabartį, pilietį ir valstybę, atmintį  ir viltį. Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – sutelkia mus kaip garbingos istorijos tautą.

Ankstų kovo 11-osios rytą mokiniai, jų tėvai ir mokytojai sugužėjo į  Dieveniškių bažnyčią. Po šv. mišių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, skambėjo dainos ir eilės apie Lietuvą. Mokyklos mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojų A. Gželkienės, J. Makovskienės ir muzikos mokytojos J. Staniulienės dainavo ir deklamavo, nustebindami ir nudžiugindami susirinkusius į sekmadienio pamaldas parapijiečius.

Mokyklos vadovė Birutė Žybortienė pasveikino susirinkusiuosius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ilgas ir sudėtingas buvo kelias į laisvę, daug kančių ir daug sunkumų šiame kelyje turėjo ištverti mūsų tauta, kol išsilaisvino iš Sovietų Sąjungos gniaužtų. Tad siekime, kad mūsų Lietuva būtų stipri, saugi, moderni, klestinti valstybė.