Ekskursija po Vilniaus senamiestį

Gruodžio 13 d. mūsų mokyklos mokiniai vyko į edukacinę- pažintinę ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Mokiniai atvyko susipažinti su senamiestyje įamžinta Vilniaus istorija, pamatyti senovinius pastatus ir jų elementus, kurie priklauso įvairiems architektūros stiliams. Labiausiai dominuojantis senamiesčio stilius yra baroko stilius. Mokiniai kartu su mokytojais apsilankė  viename svarbiausių istorinių, kultūrinių ir religinių monumentų Vilniuje –Aušros Vartuose, kur pamatė Aušros Vartų koplyčioje esantį Mergelės Marijos paveikslą. Tuomet visi kartu nuėjome į Vilniaus Rotušės aikštę. Mokytoja Marija Byčina papasakojo vaikams apie Vilniaus rotušės pastatą, jo istoriją. Mūsų ekskursija tesėsi iki Vilniaus Šv. vyskupo Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos. Taip pat mūsų mokyklos mokiniai galėjo pasidžiaugti Vilniaus Katedros aikštėje esančia, pačia gražiausia pripažinta Europoje Kalėdų egle, pajusti šventinę nuotaiką.