Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 19 dieną mūsų mokykloje jau 17 kartą vyko tradicinis KALĖDINIS KREPŠINIO 3X3 TURNYRAS. Šiemet turnyre dalyvavo 9 komandos: Policija, Priešgaisrinė gelbėjimo komanda, Poškonių Gintaro Žagunio, Tribonių  pasienio  užkardos,  Dieveniškių  Ryto gimnazija, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos – 2 komandos,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija ir Poškonių bendruomenės komanda.

Turnyro prizininkės išsirikiavo tokia tvarka: III vietą užėmė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komanda , II-ą vietą – Poškonių Gintaro Žagunio pasienio  užkarda, o I-ąją vietą –  Varėnos rinktinės Tribonių užkardos komanda.

Nugalėtojai apdovanoti  – taurėmis bei medaliais.

Taip pat turnyre buvo du prizai įsteigti Poškonių seniūnijos seniūno – rezultatyviausiam žaidėjui ir jauniausiam turnyro žaidėjui. Minėti žaidėjai buvo apdovanoti taurėmis.