„Iš širdies į širdį“

Lapkričio 14 dieną mūsų mokykloje vyko atvira pamoka- renginys “ Iš širdies į širdį“, skirtas Tolerancijos dienai paminėti. Į mūsų renginį atvyko   projekto „Lyderių laikas 3“ Šalčininkų rajono kūrybinės komandos narė – Natalija Šiškovskaja. Šių metų Tolerancijos simbolis-raktas. Simbolis, kuris vaizduoja prieigą prie kito žmogaus minčių, jausmų,  skatina įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokiu mąstymu.

Renginys prasidėjo daina „Graži mūsų šeimynėlė“. Renginio pradžioje mokiniai gavo trijų spalvų raktus, taip pasiskirstydami į grupes.  Kiekviena grupė turėjo padaryti raktą iš pateiktų priemonių ir pristatyti savo darbą. Mokiniai turėjo trumpas anglų kalbos ir matematikos pertraukėles, kurių metu jie dainavo, sprendė įdomias, logines užduotis. Pristatę savo darbus, visi 1-8 klasių mokiniai, mokytojai, svečiai bei mokyklos direktorė, sustojo į draugystė ratą, kad sužaisti žaidimą, kuriame galėjo pasakyti ko šiandien išmoko, kas patiko, ar buvo tolerantiški vieni kitiems. Renginio pabaigoje visų dalyvavusių laukė  mažos dovanėlės.