Jaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynės

            Gegužės 24-ąją dieną Vilniaus pasienio rinktinė organizavo Jaunojo pasieniečio būrelių sportines žaidynes.  Sporto žaidynėse dalyvavo keturios komandos, tarp jų ir mūsų mokyklos komanda.

             Žaidynes sudarė keturi  etapai: bėgimas su kliutimis, virvės traukimas, pirmoji medicinos pagalba ir ginklo valdymo testas. Labiausiai dalyviams patiko bėgimo su kliutimis užduotis, teigiamų emocijų gavome laimėje virvės traukimo užduotį. Renginio metų dalyviai  jėgas atsistatė mėgaudamiesi pasienietiška koše su arbata. Komisijai suskaičiavus rezultatus, buvo išrinkti nugalėtojai, jais tapo Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos JPB nariai. Mūsų mokyklos komanda laimėjo taurę : ”Jauniausi-vikriausi”.

             Dėkojame Vilniaus pasienio rinktinei ir jos atstovams už puikiai organizuotas žaidynes ir smagiai praleistą laiką.