Mūsų mokyklos atstovai dalyvavo renginyje „M. Valančiaus žingsnių aidas Vilniaus krašte“

      Edukacinis projektas, skirtas M. Valančiaus atminimui įamžinti, trunka jau septintus metus. Dalyviai skaito M. Valančiaus kūrinius ar pristato jo kūrybos bei biografijos epizodų inscenizacijas. Šiais metais projektas papildytas Vydūno, minint jo 150-ąsias gimimo metines, temomis.

      Renginyje, vykusiame gegužės 11 d. Dieveniškių technologijų ir verslo mokykloje, dalyvavo Poškonių pagrindinės mokyklos, Turgelių ,,Aistuvos“ gimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio ir Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijų atstovai. Klaipėdos ,,Žaliakalnio“ gimnazijos ir Tauragės r. Lauksargių pagrindinės mokyklos komandos pateikė filmuotas inscenizacijas.

      Mūsų mokyklos 5 kl. mokiniai Osvaldas Kuklys ir Evelina Šatkevičiūtė, jauniausi renginio dalyviai, skaitė M. Valančiaus kūrinio ,,Kaip Jonelis raides pažino“ ištrauką.  Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija demonstravo vaidinimą „Palangos Juzės“ motyvais, visus žavėjo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokinių to paties kūrinio inscenizacija, vertinimo komisijos įvertinta specialiuoju prizu. Visi skaitovai apdovanoti LMNŠC padėkos raštais, keramikiniais medaliais su „Palangos Juzės“ atvaizdu. Mokiniams ir mokytojams simboliškai  suteiktas „Palangos Juzės“ riterio vardas.