„Poezijos pavasaris“ Poškonyse

Gegužės 15 d. mokyklos mokiniai vyko į Dieveniškių istorinio regioninio parko organizuojamą  „Poezijos pavasario“ šventę ne tik pasigrožėti gėlių kompozicijomis bei poezija, bet ir palaikyti savo bendramokslės Justynos Dilbo, skaičiusios savo eilėraštį ,,Pavasaris“. Mergina ne pirmąkart kuria eiles ir dalyvauja šioje šventėje.

Savo eilėraščius skaitė ir kelios Dieveniškių „Ryto“ gimnazijos bei Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokinės. Taip pat žavėjo Poškonių lopšelio-darželio auklėtinių paruošta programa su dainomis ir šokiais. Susirinkusieji turėjo garbės pasiklausyti Tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2018“ dalyvių kūrybos, nuolatinio renginio svečio Vytauto Dailidkos  eilių. Gražiausia pavasario puokšte išrinkta Dieveniškių „Ryto“ gimnazijos atstovės gėlių kompozicija.