KALĖDINIS KREPŠINIO TURNYRAS

    Gruodžio 20 dieną mūsų mokykloje jau 15 kartą vyko tradicinis KALĖDINIS KREPŠINIO 3X3 TURNYRAS. Šiemet turnyre dalyvavo 13 komandų: Policija, Priešgaisrinė gelbėjimo komanda, Poškonių Gintaro Žagunio ir Dieveniškių užkardos, Krašto apsaugos savanorių pajėgos, Dieveniškių A. Mickevičiaus bei Ryto gimnazijos, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos – 3 komandos, bei Poškonių pagrindinės mokyklos ir Poškonių bendruomenės komandos. Pirmą kartą šiame turnyre dalyvavo svečiai iš Varėnos – Tribonių užkardos komanda.

    Turnyro prizininkės išsirikiavo tokia tvarka: III vietą užėmė Dieveniškių technologijų ir verslo komanda „Startas“, II-ą vietą – Poškonių Gintaro Žagunio užkarda, o I-ąją vietą – turnyro debiutantė Varėnos rinktinės Tribonių užkardos komanda. Mūsų mokyklos berniukų komanda su kitomis komandomis pasidalino 8 vietą. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, o prizininkės – taurėmis bei medaliais. Taip pat turnyre buvo du prizai įsteigti Poškonių seniūnijos seniūno – rezultatyviausiam žaidėjui ir jauniausiam turnyro žaidėjui.

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė