ADVENTO POPIETĖ

Gruodžio 18 dieną  Poškonių pagrindinėje mokykloje vyko mokytojų Jelenos Staniulienės, Almos Gudaitienės, Jadvygos Makovskienės ir Alinos Kiseliovos  organizuota Advento popietė.
     Į šventę  atvyko ir šv. Mišias laikė Dieveniškių parapijos klebonas Domas Valančiauskas. Prieš šv. Mišias dauguma mokinių atliko išpažintį.  Kunigas palaimino mokyklos bendruomenę, palinkėjo  visiems jaukių šv. Kalėdų.
Po šv. Mišių vyko vaikų pasirodymas, kurio metu vaikai giedojo giesmes, pasakojo, kaip senovėje mūsų krašto žmonės laukė gražiausios metų šventės, ką veikdavo tamsiais Advento vakarais.
      Susirinkusi  mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, tėveliai bei mokyklos darbuotojai  dalijosi kalėdaičiais,  kuriuos palaimino klebonas Domas Valančiauskas, linkėdami vieni kitiems sveikatos, džiaugsmo, stiprybės ir gražių artėjančių Šv. Kalėdų.