Išvyka į Vilniaus apsk. Šalčininkų r. priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą

Š.m. lapkričio 23 dieną Poškonių pagrindinės mokyklos mokiniams ir G. Žagunio pasienio užkardos ”Jaunojo pasieniečio” būrelio nariams duris atverė Vilniaus apsk. Šalčininkų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Mus maloniai sutiko ir palydėjo Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Vitalijus Kapusta. Mokiniai galėjo pasižvalgyti po visas PGT patalpas. Sargybos viršininkas Vitalijus Šimkonis kartu su vyr. inspektoriumi Miroslavu Davlidovič papasakojo mokiniams apie gaisrų žalą, kaip galima apsisaugoti nuo gaisro ir kokių priemonių reikėtų imtis, jeigu pastebėtume gaisro pavojų. Vėliau mokiniai apžiūrėjo tarnybines mašinas, kiekvienas galėjo atsisėsti į mašiną ir įsivaizduoti esąs gelbėtoju. Mokiniai liko sužavėti kupina nuotykių ir be galo daug ištvermės reikalaujančia gelbėtojų profesija.
    Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams už šiltą priėmimą ir įdomią ekskursiją.
Jaunojo pasieniečio būrelio vadovė mokykloje:
Ana Kločkienė