DEŠIMTOKŲ PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 30d. Poškonių pagrindinėje mokykloje paskutinis  skambutis nuaidėjo 1-5kl. mokiniams bei jauniems abiturientams- dešimtokams. Tradicinėje šventėje skambėjo prisiminimai,linkėjimai,sveikinimai ir atsisveikinimai…

Skambant varpeliui dešimtokai pirmokėlių buvo palydėti į devintokų surengtą šventę. Renginio metu dešimtokus sveikino mokyklos direktorė B.Žybortienė,pirmoji mokytoja D.Tomaševič,auklėtoja G.Silko.Pirmokai,antrokai,ketvirtokai,mokyklos dainininkai ir ,žinoma, devintokai dovanojo dešimtokams ne tik dainas,eiles bet ir atminimo dovanėles.Aktyviai mokyklos kultūriniame,meniniame bei sportiniame gyvenime dalyvavusiems dešimtokams įteikti mokyklos direktorės padėkos raštai.Dešimtokai savo pasirodymo metu teikė gėles, atminimo knygas-padėkas mokytojams,o devintokams „testamentu“ paliko visus metus saugotą mokyklos turtą.Skaitydami testamentą pastabūs dešimtokai nestokojo humoro, o tai išblaškė liūdną atsisveikinimo nuotaiką.

Šventę vainikavo medelio sodinimas mokyklos kieme irgraži fotosesija su mokytojais,tėveliais bei mokyklos draugais.

10kl. auklėtoja    G.Silko