Keturkovės varžybos

     Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Šalčininkų rajono pagrindinių mokyklų keturkovės varžybose, kurios vyko Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje. Mūsų mokyklos mergaičių komandai atstovavo: Karolina Vasilevskytė (8kl.), Justyna Dilbo (7kl.), Veronika Vasilevskytė (4kl.) ir Dorota Dilbo (4kl.). Berniukų komandai – Robertas Macinkevič (7kl.), Egidijus Blažys (7kl.), Osvaldas Kuklys (4kl.) ir Dominykas Radzevičius (4kl.).

     Geriausiai varžybose sudalyvavo Robertas Macinkevič, 60 metrų bėgime užėmęs III vietą ir šuolio į tolį rungtyje iškovojęs II vietą.

    Mergaičių tarpe pasižymėjo Karolina Vasilevskytė, kamuoliuko metimo rungtyje pranokusi visas varžoves ir užėmusi I vietą ir 60 metrų bėgime – II vietą. O Justyna Dilbo 500 metrų bėgime užėmė I vietą. Bendroje merginų įskaitoje II vietą iškovojo Karolina Vasilevskytė, III vietą – Justyna Dilbo.
   Bendrose komandinėse įskaitose Poškonių mokyklos berniukų komandą nuo trečios vietos skyrė vos 5 taškai. Berniukai komandai surinkę 362 taškus užėmė IV vietą. Tuo tarpu merginoms varžybos buvo sėkmingesnės ir, surinkusios 482 taškus, bendroje komandų įskaitoje merginos puikuojasi II vietoje.
Kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova