Šeimos šventės proga renginys Poškonyse

Praėjusi penktadienį, gegužes dvyliktą dieną, Poškonių pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko renginys skirtas Šeimos šventės proga.

Renginį organizavo Poškonių pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvas su vaikais, Alma Gželkienė, muzikos metodininkė Jelena Staniūlienė, Poškonių seniūnija, ir Poškonių kaimo vyr. bibliotekininkė Marija Vasiliauskienė. Renginio metų mokiniai sveikino mamas, dainavo dainelės, deklamavo eilėrasčius. Šventinė popietę pradėjo Poškonių pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Žybortienė, pasveikindama visus su Šeimos šventė, pasveikino susirinkusias šeimas ir Poškonių seniūnijos atstovė Laima Subočienė linkėdama šeimoms stiprybės, laimės, sveikatos, prie sveikinimų prisijunge ir Poškonių kaimo vyr. bibliotekininkė Marija Vasiliauskienė.Pasibaigus renginio pirmai daliai, visi šventiniame renginyje esantys dalyviai buvo pakviesti prie švediško stalo kur tūrėjo unikalią galimybę pabendrauti „Tėvai ir vaikai “ tema, nes ypač svarbus yra šeimos vaidmuo. Vaikų psichologinė savijauta priklauso nuo santykių su tėvais. Tėvų elgesys ir požiūris į vaikus lemia tai, ar lengvai vaikas išsiugdys įvairius įgūdžius, įgis savarankiškumo, pasitikėjimo savo jėgomis, ar teigiamai save vertins. Šeima nuo pat kūdikystės yra pagrindinis tarpininkas tarp visuomenės bei jos kultūros ir vaiko. Tėvai, o vėliau ir mokytojai kreipia vaiko  dėmesį į save: į savo kūną, kalbą, mintis, jausmus ir elgesį. Vaiko asmenybės vystymasis labai priklauso nuo tėvų, nes jie ne tik perduoda paveldėjimo galimybes, bet ir sudaro pačią reikšmingiausią jo aplinkos dalį.