Spausk ir bėk

Kovo 14 dieną mūsų mokyklos mokiniai: Karolina Vasilevskytė (8kl.), Saulius Vasilevskis, Kornelijus Butrimas ir Ernestas Mackevičius (visi 9kl.),  dalyvavo varžybose „Spausk ir bėk“, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyviai iki 15 metų spaudė grifą (20kg), o vyresnieji turėjo spausti savo kūno svorio štangą, po to visi dalyviai keliavo iki Moko akmens, kur turėjo bėgant įveikti 5 kilometrų distanciją. 4 grifo arba 1 štangos paspaudimas dalyvių bėgimo rezultatą mažino 30 sekundžių.
       Tą dieną galėjome pasidžiaugti ne tik gražiu ir palankiu bėgimui, pavasarišku oru, bet ir aukščiausia prizine vieta. Mūsų 8 klasės mokinė Karolina Vasilevskytė, merginų tarpe buvo geriausia ir užėmė I-ąją vietą. Karolina buvo apdovanota pirmos vietos diplomu ir gausiais aplodismentais. Deja, berniukams sekėsi kiek sudėtingiau, bet ir konkurencija jų tarpe buvo stipresnė. Mokyklai buvo įteikta padėka už aktyvų dalyvavimą varžybose. Džiaugiamės savo mokinių aktyvumu ir noru sudalyvauti įvairiose sporto rungtyse. Taip pat dėkojame Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai už kvietimą bei galimybę sudalyvauti varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova