SUBŪRĖ  MUS KOVO 11-OJI

Kovo 10 dieną Poškonių pagrindinė mokykla, kartu su lopšelio- darželio auklėtiniais, seniūnija paminėjo kovo11-ąją  — Lietuvos Nepriklausomybės  atkūrimo dieną.  Minėjime dalyvavo Poškonių seniūnijos seniūnas  R. Stočkus,  G. Žagunio užkardos vadas Ž. Vaikasas, DIRP direktorius  R. Jomantas, lopšelio- darželio direktorė   V. Michalkevičienė, mokyklos direktorė B. Žybortienė, mokiniai ir jų tėvai.
           Renginys prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Po sveikinimo žodžių,  pasirodė darželinukai. Jie skaitė eiles, dainavo. Žiūrovai jų pasirodymu buvo sužavėti. Mokyklos mokiniai, vadovaujami pradinių klasių mokytojų A. Gželkienės , J. Makovskienės ir muzikos mokytojos J. Staniulienės, dainavo patriotines dainas ir eilėraščių posmais išsakė meilę Lietuvai.
            Kovo 11 d. mokiniai, jų tėvai ir mokytojai susirinkome Dieveniškių bažnyčioje. Dalyvavome šventose mišiose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Po mišių bažnyčios erdvė virto koncertų sale: skambėjo lietuvių liaudies ir patriotinės dainos, pradinukų skaitomos eilės apie Lietuvą.
          Kovo 13 dieną dar  vienas renginys, skirtas  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventei vyko mokykloje- tai viktorina „Lietuvos laisvės kovų keliais“.  Dalyvavo 5-10 kl. mokiniai  vadovaujami istorijos mokytojo A. Šilobrit.
        Valstybinės šventės jaudinanti nuotaika užpildė mūsų širdis, darydama jas kilnesnes, mylinčias Tėvynę.