ESAME LAISVI IR NEPRIKLAUSOMI

Vasario 15 dieną Poškonių pagrindinė mokykla organizavo renginį, skirtą paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai  – ,,Esame laisvi ir nepriklausomi”.
    Renginio pradžia neįsivaizduojama be Lietuvos valstybės himno giedojimo, po kurio sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Birutė Žybortienė. Direktorė papasakojo kokį sunkų kelią teko nukeliauti Lietuvos piliečiams tam, kad jie taptų laisvi ir nepriklausomi. Taip pat pasidžiaugė, kad į šventę atvyko Poškonių lopšelis- darželis, kuris parodė savo programą, nes yra tikrai svarbu, kad vaikai nuo pačių mažiausių dienų suvoktų Lietuvos nepriklausomybės svarbą kiekvienam žmogui.

Po direktorės sveikinimo žodžio savo nuotaikingą programą parodė Poškonių lopšelio- darželio vaikai. Poškonių pagrindinės mokyklos programą paruošė muzikos mokytoja metodininkė Jelena Staniulienė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Alma Gželkienė. Pasirodymo metu vaikai šoko liaudies šokius, dainavo liaudies dainas bei deklamavo eiles.
Dėkojame į šventę susirinkusiems mokiniams, jų tėvams bei Poškonių seniūnijos bendruomenei.