Užgavėnės mokykloje

Kovo 5 d. mūsų mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Mokiniai persirengę čigonais, velniais ir kitomis kaukėmis žaidė Užgavėnių žaidimus, šoko ratelius, dainavo dainas. Vėliau vyko arši Lašininio ir Kanapinio kova, kuri simbolizavo žiemos ir pavasario kovą. Išėję į kiemą lauže sudegino Morę, tai reiškė žiemos jėgų sunaikinimą. Tą dieną visi valgė svarbiausią Užgavėnių patiekalą – blynus.

Kaziuko mugė mokykloje

Kovo 4 d. mokykloje šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Mugei ruošėsi mokiniai, tėveliai, mokytojai. Prekyba virte virė, daugiausia buvo prekiaujama įvairiais kepiniais, rankų darbo atvirutėmis, apyrankėmis. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis, nešėsi namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės bei daug malonių įspūdžių.