Kovo 11-osios minėjimas

Kovo 11-osios rytą mokiniai, jų tėvai ir mokytojai susirinko į  Dieveniškių bažnyčią. Po šv. mišių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, skambėjo dainos ir eilės apie Lietuvą. Savo pasirodymu mokiniai džiugino visus susirinkusius parapijiečius. Mokyklos direktorė Birutė Žybortienė pasveikino susirinkusiuosius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Lietuvių k. pamoka „Lietuviško žodžio skambesys“

Kovo 5d. mokykloje vyko atvira lietuvių kalbos pamoka „Lietuviško žodžio skambesys“, skirta Lietuvos vietovardžiams. Mokiniai buvo paruošę pristatymus apie savo kaimo vietoves (Poškonis, Gribiškes, Šiudainių k. bei kitus kaimus), kūrė eilėraščius, plakatus. Vėliau pasidalinę į dvi komandas dalyvavo įdomioje viktorinoje, pasitikrino savo lietuvių kalbos žinias, sužinojo apie Poškonių kaimo šnektą.

Užgavėnės mokykloje

Kovo 5 d. mūsų mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Mokiniai persirengę čigonais, velniais ir kitomis kaukėmis žaidė Užgavėnių žaidimus, šoko ratelius, dainavo dainas. Vėliau vyko arši Lašininio ir Kanapinio kova, kuri simbolizavo žiemos ir pavasario kovą. Išėję į kiemą lauže sudegino Morę, tai reiškė žiemos jėgų sunaikinimą. Tą dieną visi valgė svarbiausią Užgavėnių patiekalą – blynus.

Kaziuko mugė mokykloje

Kovo 4 d. mokykloje šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Mugei ruošėsi mokiniai, tėveliai, mokytojai. Prekyba virte virė, daugiausia buvo prekiaujama įvairiais kepiniais, rankų darbo atvirutėmis, apyrankėmis. Retas namo grįžo tuščiomis rankomis, nešėsi namiškiams lauktuvių iš Kaziuko mugės bei daug malonių įspūdžių.