Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 19 dieną mūsų mokykloje jau 17 kartą vyko tradicinis KALĖDINIS KREPŠINIO 3X3 TURNYRAS. Šiemet turnyre dalyvavo 9 komandos: Policija, Priešgaisrinė gelbėjimo komanda, Poškonių Gintaro Žagunio, Tribonių  pasienio  užkardos,  Dieveniškių  Ryto gimnazija, Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos – 2 komandos,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija ir Poškonių bendruomenės komanda.

 Turnyro prizininkės išsirikiavo tokia tvarka: III vietą užėmė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komanda , II-ą vietą – Poškonių Gintaro Žagunio pasienio  užkarda, o I-ąją vietą –  Varėnos rinktinės Tribonių užkardos komanda.

Nugalėtojai apdovanoti  – taurėmis bei medaliais.

Taip pat turnyre buvo du prizai įsteigti Poškonių seniūnijos seniūno – rezultatyviausiam žaidėjui ir jauniausiam turnyro žaidėjui. Minėti žaidėjai buvo apdovanoti taurėmis.

Advento popietė „Šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 18 dieną  Poškonių pagrindinėje mokykloje vyko Advento popietė. Į šventę  atvyko ir šv. Mišias laikė Dieveniškių parapijos klebonas Domas Valančiauskas. Jo dėka mokykloje vykusios Šv. Mišios tarsi apgaubė visus šiluma ir leido pasijusti viena didele darnia šeima. Po Šv. Mišių visi mokytojai ir tėveliai galėjo pasidžiaugti mokiniu vaidinimu bei giesmių giedojimu.

Susirinkusi  mokyklos bendruomenė – mokiniai, mokytojai, tėveliai bei mokyklos darbuotojai  dalijosi kalėdaičiais,  kuriuos palaimino klebonas Domas Valančiauskas, linkėdami vieni kitiems sveikatos, džiaugsmo, stiprybės ir gražių artėjančių Šv. Kalėdų.

Projektas „Ugdymo kokybės gerinimas, diegiant inovacijas švietime“

Gruodžio 11 dieną mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo projekte „Ugdymo kokybės gerinimas, diegiant inovacijas švietime“, kurį organizavo „Žinių ekonomikos forumas“ asociacija. Projekto tikslas yra aptarti ugdymo inovacijos naudą, iššūkius su kuriais mokytojai susiduria, motyvacijos kėlimo būdus, suteikti informaciją apie teikiamą paramą skatinant ugdymo inovacijas bei susipažinti su kitų mokyklų geraisiais pavyzdžiais. Užsiėmimo metu mokytojai taip pat dalinosi savo patirtimi kaip tobulinti ugdymo procesą.

Susitikimas su rašytoja G. Adomaityte

Gruodžio 5 dieną Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinius aplankė rašytoja Gintarė Adomaitytė, kurią mokiniams pristatė kartu su Švietimo draugija „Rytas“ vykdomo projekto „Integruotos literatūros pamokos Rytų Lietuvoje „ vadovas Juozas Žitkauskas.

Projekto renginį sudarė dvi dalys. Pirmoje dalyje rašytoja 3 klasės mokiniams pravedė literatūros pamoką, kuri buvo skirta Pranui Mašiotui. Mokiniai iš anksto domėjosi Prano Mašioto gyvenimu ir kūryba, skaitė jo knygas.

Antroje dalyje rašytoja G. Adomaitytė mielai bendravo su 1-8 klasių mokiniais , mokytojais ir mokyklos direktore. Susitikimo metu rašytoja pasakojo apie savo kūrybą, pirmas parašytas knygas. Mokiniai turėjo galimybę užduoti savo klausimus.