Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. pasaulis švenčia Tarptautinę mokytojų dieną. Tai diena, kada mokiniai iš tiesų gali padėkoti mokytojams už jų darbą, rūpestį.

Šią dieną mūsų  mokykloje tradiciškai šeimininkauja mokiniai. Mokytojų vietas užima vyriausieji ir jų pečius užgula rūpesčiai, kurių jie net nesapnavo – pravesti pamokas, pamaitinti mažiausius (o po to ir į tualetą palydėti), sudrausminti neklaužadas, kurie tądien tik ir taikosi iškrėsti šunybę.

8.30 valandą visi susirinkome aktų salėje. Mūsų aštuntokai, padedami klasės vadovės Irenos Rogoža, kartu su kitais mokiniai parengė muzikinį- literatūrinį sveikinimą visiems mokyklos mokytojams. Renginio metu mokytojai išgirdo daug šiltų, gražių sveikinimo žodžių, sudalyvavo viktorinoje, stebėjo foto galerijos akimirkas „Nuo mokyklos link mokyklos“, pasimokė kaip „Gyventi be streso“, dalyvavo mokytojų nominacijų apdovanojime.

Daugybę šiltų akimirkų mokytojai tądien patyrė savo mokinių dėka – mokinių dėmesys, šilti žodžiai yra geriausiais įvertinimas mokytojams.

Dėkojame visiems,  prisidėjusiems prie dienos renginių organizavimo ir geros nuotaikos kūrimo.

                Aštuntos klasės vadovė Irena Rogoža

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną mūsų mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena, kurios tikslas yra parodyti mokiniams kaip svarbu yra mokytis kalbų ir skatinti domėjimąsi kitomis šalimis.

6-8 kl. mokiniai turėjo paruošti vėliavėles apie vieną pačių pasirinktą šalį ir užrašyti pasisveikinimą tos šalies kalba.  Vėliau mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurioje varžėsi dvi komandos. Atlikdami užduotys vaikai pasitikrino bei pagilino savo žinias apie kitų šalių vėliavas, sostines, žymiausius pastatus, pasisveikinimus, rašė žodį „ačiū“ įvairiomis kalbomis.

Renginio pabaigoje visi mokiniai gavo saldžias dovanėles ir pieštukus.

 Anglų k. vyr. mokytoja Dalia Vrublevskienė