Rašytojos Ilonos Ežerinytės viešnagė mokykloje

    Balandžio mėnesį mokykloje svečiavosi  vaikams ir paaugliams skirtų knygų „Šunojaus diena“, „Sutikti eidą“, „Verksnių klubas“ autorė Ilona Ežerinytė. Susitikimo pradžioje rašytoja 5-7 klasių moksleivius supažindino su Japonijos poezijos forma haiku, šiuo metu išplitusia visame pasaulyje. Smagiai nusiteikę visi bandė suprasti šio žanro subtilybes ir sukurti savo haiku. Po pamokos vyko susitikimas su visais mokyklos mokiniais, viešnia skaitė savo kūrinio „Sutikti eidą“ ištrauką.

      Rašytoja sužavėjo mažuosius skaitytojus ir savo kūryba, ir paprastumu, nuoširdumu, susitikimas   prabėgo greitai. Išvykdama autorė padovanojo atminimui savo naujausią knygą „Verksnių klubas“.

Kvadrato varžybos

Balandžio 20 dieną mūsų mokyklos komanda dalyvavo Šalčininkų r. pagrindinių mokyklų kvadrato varžybose, kurios įvyko Šalčininkų Santarvės gimnazijoje.  Grupės varžybose komanda nugalėjo prieš Čiužiakampio ir Dainavos pagrindines mokyklas ir pateko į finalą. Finale teko žaisti su Pabarės pagrindinės mokyklos komada. Vyko labai atkakli kova ir mūsų mokyklai teko pripažinti varžovų pranašumą. Apgynėme savo vicečempionų titulą, kaip ir pernai metais, pasipuošėme sidabro medaliais. Mokyklos komandai atstovavo: Evelina S., Eleta S., Dorota D., Veronika V., Ernestas B., Osvaldas K. (visi 5 kl.), Dovidas K. ir Andrius S. (abu 6 kl.).

Kūno kultūros mokytoja Diana Krečienė