Akcija „ Vaikai- stiprūs kaip daigai“

Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai jau kelintą kartą dalyvavo Šalčininkų rajono Visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje sveikatingumo akcijoje „ Vaikai- stiprūs kaip daigai“. Mažieji sužinojo koks sudėtingas sėklos žadinimo procesas. Akcijos metu mokiniai mokėsi daiginti, sodinti, prižiūrėti spindulinę pupuolę, liucerną, dobilus, ridikėlius ir saulėgrąžų želmenis.

Užauginę daigus visi skanavo želmenis, žinodami, jog mūsų organizmui išauginti vitaminai suteikia daug jėgų ir yra labai sveika. Vaikams ši akcija buvo labai įdomi, o svarbiausia naudinga.

Mokykloje paminėta skaičiaus PI diena

Kovo 14-tąją smagiai ir aktyviai mokykloje paminėjome matematikų šventę – ypatingojo skaičiaus Pi. Ši diena buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes π skaičiaus reikšmė – 3,14,  ir jis bene labiausiai žinomas skaičius pasaulyje.

Šiai progai parengtas stendas apie skaičių π, apie matematika ir matematikus, kuriame pateikta įdomi ir išsami informacija praplėtė ne tik mokinių, bet ir mokytojų žinias.

Skaitykite toliau

KAZIUKO MUGĖ

Šių metų kovo 2 dieną Poškonių pagrindinėje mokykloje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Mokiniai labai atsakingai ruošėsi mugei- tai patvirtina prekių įvairovė ir grožis. Mugėje galėjai įsigyti papuošalų, velykinių suvenyrų, atviručių bei įvairiausių skanėstų: pyragaičių su kopūstais, vaflių, pyragų, sausainių, plikytų pyragaičių.

Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik įvairių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei daug malonių įspūdžių.