Mes – bibliotekoje

,,Biblioteka – tai vieta, kurioje žmonės gali pasisemti žinių, mokytis gyventi ir semtis dvasinės pilnybės”.
   Lapkričio 24d. Poškonių pagrindinės mokyklos pirmokėliai kartu su mokytoja buvo pakviesti į Poškonių biblioteką. Mažuosius maloniai, su šypsena veide, pasitiko Šalčininkų r. savivaldybės Poškonių kaimo filialo bibliotekos bibliotekininkė Marija Vasiliauskienė, kuri pravedė popietę-ekskursiją  ,, Mes – bibliotekoje”.

Skaitykite toliau

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. Poškonių pagrindinės mokyklos moksleiviai paminėjo Tolerancijos dieną
Kaip ir kiekvienais metais lapkričio 16-ąją  kartu su daugeliu demokratinių valstybių Lietuvoje minime Tarptautinę tolerancijos dieną. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis –  rankos. Rankų simbolis pasirinktas neatsitiktinai, žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai.

Skaitykite toliau