Mokytojų diena mokykloje

Mokytojo profesija yra viena tauriausių žmonijos istorijoje. Ji susijusi su žinių ,išminties,patirties perdavimu ir vertybių ugdymu. Mokytojo darbas reikalauja neeilinių pastangų,atsidavimo ir energijos.

Skirta padėkoti mokytojams už jų darbą, spalio 5 dieną, mokykloje vyko „Mokytojų dienos“ šventė, kurią kruopščiai parengė mokiniai. Jie skaitė eiles ir atliko nuoširdžiausias dainas mokytojams. Mokytojams buvo įteikti vaikų paruošti apdovanojimai ir gėlės.

Mokinių tarybos pirmininkė 10 klasės mokinė

Aurelija Blažytė