Mokytojų diena mokykloje

     Mokytojo profesija yra viena tauriausių žmonijos istorijoje. Ji susijusi su žinių ,išminties,patirties perdavimu ir vertybių ugdymu. Mokytojo darbas reikalauja neeilinių pastangų,atsidavimo ir energijos.

      Skirta padėkoti mokytojams už jų darbą, spalio 5 dieną, mokykloje vyko „Mokytojų dienos“ šventė, kurią kruopščiai parengė mokiniai. Jie skaitė eiles ir atliko nuoširdžiausias dainas mokytojams. Mokytojams buvo įteikti vaikų paruošti apdovanojimai ir gėlės.

                                                                 Mokinių tarybos pirmininkė 10 klasės mokinė

                                                                                                             Aurelija Blažytė

                                                                               

G.Žagunio užkardos ir Poškonių pagrindinės mokyklos „Jaunųjų pasieniečių būrelis“ dalyvavo viktorinoje: „ Ką žinome apie pasienį“ 2017-10-03

  G.  Žagunio užkardos ir Poškonių pagrindinės mokyklos „ Jaunųjų pasieniečių būrelis“ dalyvavo viktorinoje: „ Ką žinome apie pasienį “ . Viktorinoje dalyvavo 5 komandos : Dieveniškių užkardos JPB komanda, Lavoriškių užkardos JPB komanda,  Vilniaus rinktinės komanda, G.Žagunio užkardos JPB komanda  ir Kenos užkardos JPB komanda. Mūsų mokyklos komandą sudarė 4 mokiniai ( Kamilė Davliaševičiūtė, Robertas Macinkevič, Aurelija Blažytė ir Justina Dilbo) bei Vilniaus rinktinės  G. Žagunio užkardos vyriausiasis specialistas D. Gurstis. Viktorinos tikslas – skatinti rinkinės bei jos padalinių pareigūnų ir švietimo įstaigų moksleivių ir pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą. Viktoriną sudarė 4 turai su klausimais ir užduotimis, iš jų 1 etapą sudarė komandos pristatymas – meninė rungtis.  Tarp visų etapų dalyvius linksmino Šalčininkų  J. Sniadeckio gimnazijos ansamblis „Solčanka“ . Visos komandos buvo gerai pasiruošusios, todėl  nugalėtojus skyrė vos keli taškai .
   1 vietą laimėjo Lavoriškių užkardos JPB komanda – 39 taškai, mūsų mokyklos komanda pasidalino 3 vieta – 37 taškai.
     Viktorinos dalyviai buvo apdovanoti puodeliais su VSAT atributika.

A. Kločkienė