Į pagalbą gamtai

Rugsėjo 12 d. Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su Poškonių lopšelio- darželio auklėtiniais dalyvavo pažintiniame žygyje- talkoje- iškyloje, kurią organizavo Dieveniškių istorinio regioninio parko direkcija.
           Išvykos tikslas- skatinti vaikų kultūrinį ugdymą, mokyti vaikus pažinti ir mylėti gamtą, ja rūpintis.
            Keliaudami miško keliuku iki Grybiškių ąžuolo rinkome pakelėje rastas šiukšles. Poškonių pilkapyne uždegėme žvakutes pagerbti mirusiųjų atminimui. DIRP etnokultūrologė Irutė Eidukienė mažiesiems papasakojo kas yra pilkapis, kad pilkapyje buvo laidojami žmonės. Priėję Grybiškių ąžuolo poilsiavietę visi kartu draugiškai kepėme ant laužo dešreles, gėrėme arbatą ir skanavome sausainius. Pasistiprinę smagiai dainavome, žaidėme žaidimus.
              Padėkoję organizatoriams visi laimingi ir džiugiomis emocijomis grįžome į mokyklą.