SAUGUS KELIAS

Prasidėjus naujiems mokslo metams visi mokiniai skuba į mokyklą. Rugsėjo           6 dieną Poškonių pagrindinės mokyklos mažuosius aplankė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Olga Tkačenko, Elena Zinevičienė ir policijos bičiulis Amsis.
        Pareigūnės mokinukams priminė pagrindines saugaus eismo taisykles, diskutavo su mažaisiais apie saugų elgesį gatvėje, rodė filmuką apie atšvaito naudojimą ir naudą tamsiu paros metu. Policijos bičiulis Amsis sveikinosi su vaikučiais spausdamas  kiekvienam ranką ir mielai sušoko linksmą šokį. Už aktyvumą mažieji buvo apdovanoti skirtukais.
       Tegul kelias į mokyklą būna saugus ir dovanojantis kuo geriausių įspūdžių!