Europos kalbų diena 2017

Rugsėjo 26 diena – Europos kalbų diena. Šia proga lietuvių kalbos vyr. mokytoja Marina Raudonienė ir anglų kalbos vyr. mokytoja Dalia Vrublevskienė organizavo integruotą lietuvių – anglų kalbos pamoką – renginį ,,Suprantu-kalbu-kuriu“.
    Prieš pamoką 5 klasės mokiniai sukūrė ,,Vėliavėlių medį“, o paties renginio metu 5-10 klasės mokiniai pristatė paruoštus plakatus, pasakodami apie jiems labiausiai patinkančias kalbas. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti savo žinias dalyvaudami viktorinoje.  Mokiniai pasivaržė tarpusavyje ir atlikdami kūrybines užduotis, mokiniams reikėjo versti sakinius bei kurti pasakojimus lietuvių bei anglų kalbomis.
     Visų klasių mokiniai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis bei padėkomis.

Į pagalbą gamtai

Rugsėjo 12 d. Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su Poškonių lopšelio- darželio auklėtiniais dalyvavo pažintiniame žygyje- talkoje- iškyloje, kurią organizavo Dieveniškių istorinio regioninio parko direkcija.
           Išvykos tikslas- skatinti vaikų kultūrinį ugdymą, mokyti vaikus pažinti ir mylėti gamtą, ja rūpintis.
            Keliaudami miško keliuku iki Grybiškių ąžuolo rinkome pakelėje rastas šiukšles. Poškonių pilkapyne uždegėme žvakutes pagerbti mirusiųjų atminimui. DIRP etnokultūrologė Irutė Eidukienė mažiesiems papasakojo kas yra pilkapis, kad pilkapyje buvo laidojami žmonės. Priėję Grybiškių ąžuolo poilsiavietę visi kartu draugiškai kepėme ant laužo dešreles, gėrėme arbatą ir skanavome sausainius. Pasistiprinę smagiai dainavome, žaidėme žaidimus.
              Padėkoję organizatoriams visi laimingi ir džiugiomis emocijomis grįžome į mokyklą.

SAUGUS KELIAS

Prasidėjus naujiems mokslo metams visi mokiniai skuba į mokyklą. Rugsėjo           6 dieną Poškonių pagrindinės mokyklos mažuosius aplankė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Olga Tkačenko, Elena Zinevičienė ir policijos bičiulis Amsis.
        Pareigūnės mokinukams priminė pagrindines saugaus eismo taisykles, diskutavo su mažaisiais apie saugų elgesį gatvėje, rodė filmuką apie atšvaito naudojimą ir naudą tamsiu paros metu. Policijos bičiulis Amsis sveikinosi su vaikučiais spausdamas  kiekvienam ranką ir mielai sušoko linksmą šokį. Už aktyvumą mažieji buvo apdovanoti skirtukais.
       Tegul kelias į mokyklą būna saugus ir dovanojantis kuo geriausių įspūdžių!