Edukacinė pamokėlė ,,Užgavėnių kaukės“

  Vasario 23 d. Poškonių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai išskubėjo į Dieveniškių istorinio regioninio parko lankytojų centrą, kurioje vyko edukacinė pamokėlė ,,Užgavėnių kaukės“.
  Su šypsena kaip visuomet mažuosius pasitiko DIRP vyriausioji specialistė (kultūrologė) Irutė Eidukienė, kuri ir pravedė užsiėmimą.
  Mokiniai ne tik mokėsi pasigaminti Užgavėnių kaukę, bet ir buvo supažindinti su šventės prasme ir tradicijomis. Pažiūrėję filmuką sužinojo ką reiškia kaukės ir persirenginėjimai į įvairius personažus, kodėl per šią šventę deginama Morė, kuo ypatinga lašininio ir kanapinio kova.
  Nuoširdžiai padėkoję, pakilia nuotaika mokiniai grįžo į mokyklą ir dabar su nekantrumu lauks Užgavėnių šventės su naujomis kaukėmis, kuri vyks mokykloje vasario 28d.

Akcija ,,Vaikai – stiprūs kaip daigai”

 
   Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai jau kelintą kartą dalyvavo akcijoje ,,Vaikai- stiprūs kaip daigai”, kurį surengė Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas skatinti vaikų sveiką mitybą.
  Mažieji patys daigino saulėgražų sėklas, jas sodino, prižiūrėjo, laistė ir stebėjo augimo procesą.
Su nekantrumu laukdami kol saulėgrąžų daigai ir ridikėlių sėklos užaugs ketvirtokai ruošė pranešimus apie vitaminų svarbą mūsų organizmui.
   Pagaliau sulaukus pačių sodintų vitaminų, nuėmus derlių,  pakvietėme į ,,puotą’’ ir mokyklos direktorę. Visi išklausę įdomių, naudingų pranešimų, bei sužinoję, kad išaugintuose daiguose gausu vitamino D, lecitino, Omega-3 riebalų rūgščių skubėjome ragauti.

ŠALČIOS ALELIUMAI

     Vasario 16 –oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.   Šią dieną  Poškonių pagrindinės mokyklos  mokiniai dalyvavo jubiliejinėje       20-oje  „Šalčios aleliumai“  šventėje, kuri vyko Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje, tai yra tradicinis Šalčininkų rajono lietuviškų mokyklų ir darželių  meninis, kūrybinis  festivalis.  Į šventę atvyko daug garbingų svečių. Šiais metais mokiniai parodė patriotinę programą „Graži tėvyne mano nuo šimtamečių senų, tėveliai čia gyveno ir aš čia gyvenu“. Programą parengė muzikos mokytoja metodininkė Jelena Staniulienė ir pradinių klasių vyr. mokytoja Alma Gželkienė.

no images were found