Šimtadienis

2017m.  vasario mėn.  Poškonių pagrindinėje mokykloje vyko 10 kl. šimtadienis. Tai tradicinė dešimtokų šventė, rengiama devintokų. Renginio pradžioje sveikinimo žodis buvo suteiktas mokyklos direktorei Birutei Žybortienei. Dešimtokus taip pat pasveikino jų pirmoji mokytoja Danuta Tomaševič, auklėtoja Gražina Silko.

Šventės metu dešimtokai turėjo galimybę pasilinksminti, išbandyti jėgas įvairiose užduotyse, kurias jiems parengė devintokai. Sėkmingai išlaikiusieji egzaminus gavo „Pusatestačius“, kuriuose buvo surašyti mokymosi dalykai ir pažymiai. Dešimtokams buvo įteiktas ir šimtadienio kalendorius. Po įvairių išbandymų visi kartu galėjome paskanauti gardaus šimtadienio torto ir pašokti diskotekoje.