Kalėdinis turnyras 2016

Šių metų gruodžio 22 dieną Poškonių pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis Kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras. Dvyliktą kartą (pirmasis turnyras įvyko 2004 m.) organizuotas turnyras pasižymėjo komandų gausa – šiemet turnyre susirinko net 13 komandų. Pirmą vietą iškovojo turnyro debiutantė ŠLTG (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos) komanda, antrąją – Poškonių pagrindinės mokyklos pirmoji komanda, trečią – Šalčininkų rajono krašto apsaugos savanorių pajėgos. Taip pat turnyre dalyvavo:  Poškonių Gintaro Žagunio užkarda, Dieveniškių užkarda, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Šalčininkų rajono policijos komisariatas, Dieveniškių „Ryto“ gimnazija, Poškonių pagrindinės mokyklos antra komanda, taip pat po dvi komandas atstovavo Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklai, Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazijai.

Komandos – prizininkės buvo apdovanotos taure, medaliais ir kaip visos dalyvavusios komandos gavo padėkos raštus. Taip pat buvo išrinktas ir seniūno paruoštu prizu buvo apdovanotas taikliausias rungtynių dalyvis. Juo tapo ŠLTG komandos narys.

Kūno kultūros mokytoja Diana Salnikova